Всесвітній день Спасибі! 15.01.2018

У дошкільній установі був відмічений Міжнародний день Спасибі. Вихователі організували з дітьми бесіди про важливість вдячності і провели ігрові вправи "За що ми говоримо спасибі", "Кому я можу сказати спасибі". Малюки вирішили висловити свою вдячність усім, хто працює в дитячому саду і робить життя дітей таким зручним і приємним. Малюки вручили кожному співробітникові дитячого саду невеликий подарунок - емблему у вигляді серця. Подякували усім дошкільним працівникам і навіть тих, про чию працю вони не знали або не звертали увагу. У Міжнародний день Спасибі кожному малюку трапилася нагода сказати своїм наставникам приємні слова і пояснити, за що віни дякують їм. Надзвичайно важливим навчити дошкільнят виражати вдячність - адже вдячність ще називають "усним погладжуванням", ці прості слова здатні зігріти теплотою, заспокоїти і великих, і маленьких.