День написання листів Дідові Морозу. 04.12.2018

Передноворічна традиція - День написання листів Дідові Морозу.

Четвертого грудня відзначається дуже цікаве і особливе свято, присвячене Новому року, що настає, - День замовлень подарунків і написання листів Дідові Морозу. Воно присвячене усім, хто вірить в цього зимового чарівника і з нетерпінням чекає дивовижне свято - Новий рік. Під Новий рік усі ми, дорослі, на деякий час стаємо дітьми, віримо в чудеса і казки. Перш, ніж приступити до написання листа, з дітьми була проведена пізнавальна бесіда і розповідь про існування такого свята, що воно присвячене тільки тим, хто вірить в цього зимового чарівника і з нетерпінням чекає новорічні свята.Так, як діти ще малі і писати не уміють, вирішили проявити усі свої творчі здібності, фантазію і виразити своїм малюнком свої мрії. Кожна дитина намалювала фломастерами свій бажаний подарунок.