Подарунки для матусь. 26.02.2021

Кожній матусі або бабусі буде приємно отримати від дитини на 8 березня подарунок, зроблений своїми руками. Малюкам треба заздалегідь підготувати всі необхідні для творчості матеріали. Їх участь у виготовленні вироби на 8 березня буде поки невеликим. Діти старшої групи можуть вже самі вирізати деталі виробів з кольорового паперу, склеювати нескладні конструкції, складати з паперу прості вироби в техніці орігамі.

Вихователі заохочують прояв дитиною фантазії і самостійності при виготовленні виробів на 8 березня своїми руками. Неможливо уявити 8 березня без квітів. І багато дітей роблять такі саме подарунки для матусі .І якщо тато подарує мамі на 8 березня букет живих тюльпанів або мімози, то дитина може порадувати улюблену матусю або бабусю саморобними квітами з паперу.